- GRY I ZABAWY TEAMBUILDING

Wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom i oferujemy najlepsze i najciekawsze rozwiązania z zakresu gier i zabaw integracyjnych. Nasze gry i zabawy team building wnoszą dużo pozytywnych emocji i w znakomity sposób uatrakcyjnią spotkanie integracyjne, wyjazd firmowy czy konferencję branżową. Prowadzone przez naszych instruktorów gry integracyjne mogą trwać od 1 do 7 godzin. Prowadzimy  je dla grup od 8 do 200 osób. Konkurencje teambuildingowe są kwintesencją integracji. W prosty i przejrzysty sposób wymuszają na uczestnikach współpracę dla osiągnięcia z góry określonego celu. Konkurencje te są zawsze tak pomyślane, by wykonanie ich w pojedynkę było praktycznie niemożliwe. Co więcej, z reguły trzeba też określić plan działania dla uzyskania zadowalającego rezultatu, w efekcie czego z grupy wyłaniają się naturalni przywódcy.

Agencja Sportowo Rekreacyjna CENTRUM

 - GRY SCENARIUSZOWE TERENOWE I MIEJSKIE

Gry scenariuszowe bardzo często łączą w sobie elementy team buildingu przez co stają się  bardzo dobrym pomysłem na imprezę integracyjna. Scenariusz zamienia wszystkich uczestników w bohaterów niecodziennych historii. Mogą stać się rozbitkami szukającymi ratunku, żołnierzami ruszającymi na misję ratunkową lub poszukiwaczami zaginionego skarbu.  Uczestnicy odnajdują kolejne konkurencje poruszając się z użyciem map i kompasów lub systemów nawigacji satelitarnej, A żeby wszystko odbywało się sprawniej przemieszczają się niejednokrotnie samochodami terenowymi, quadami, pontonami, rowerami czy komunikacją miejską.
Niezależnie od rodzaju scenariusza, każda przygoda opiera się na głównym celu. Może być to rozwiązanie zagadki, odnalezienie skarbu lub wykonanie powierzonej misji, Jednak, by zadanie udało się zrealizować, grupa będzie musiała wziąć udział w wielu próbach, które sprawdzą możliwości całego zespołu: siłę, odwagę, a przede wszystkim umiejętność współpracy w grupie i kreatywnego rozwiązywania problemów. Zabawowa forma całej gry pozwala uczestnikom łatwo wcielić się w postaci ze scenariusza i wspólnie bawić w trakcie eventu.

Wspaniałym dodatkiem do każdej imprezy jest zawsze relacja fotograficzna. Pozwala ona uwiecznić najlepsze momenty zabawy i zachować wspomnienie na dłużej.

email: kontakt@asr-centrum.pl         tel: 605032654          tel: 535349569            gg: 6343924

                               email: kontakt@asr-centrum.pl                                        tel: 605032654  tel: 535349569   gg: 6343924

email: kontakt@asr-centrum.pl                     tel: 605032654                    tel: 535349569                      gg: 6343924