INTEGRACJA  ŻYWIEC

STRZELNICA MOBILNA I STACjONARNA- Strzelectwo to dziedzina sportu, która obecnie jest formą czynnej rekreacji dostępną dla każdego.

 

Mobilna strzelnica sprawdzi się świetnie jako urozmaicenie imprez integracyjnych, pikników rodzinnych, wieczorów kawalerskich czy wycieczek szkolnych. Może być także ciekawym wydarzeniem budującym marketingowy wizerunek Twojej firmy. Różnorodność dostępnych broni sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Pozwala na dobrą zabawę i przeprowadzenie rywalizacji w różnych trybach. 

Proponujemy turnieje strzeleckie z różnych rodzajów broni

- broni pneumatycznej krótkiej

- broni pneumatycznej długiej

- markera paintballowego 

- łuków sportowych

- rzucanie do celu toporkami lub nożami  

- broni sportowej na profesjonalnych strzelnicach zamkniętych
- broni bojowej krótkiej i długiej na profesjonalnych strzelnicach zamkniętych 

GRY I ZABAWY INTEGRACYJNE - Wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom i oferujemy najlepsze i najciekawsze  rozwiązania z zakresu gier i zabaw integracyjnych.

 

Nasze gry i zabawy team building wnoszą dużo pozytywnych emocji i w znakomity sposób uatrakcyjnią spotkanie integracyjne, wyjazd firmowy czy konferencję branżową. Prowadzone przez naszych instruktorów gry integracyjne mogą trwać od 1 do 7 godzin. Prowadzimy  je dla grup od 8 do 200 osób. Konkurencje teambuildingowe są kwintesencją integracji. W prosty i przejrzysty sposób wymuszają na uczestnikach współpracę dla osiągnięcia z góry określonego celu. Konkurencje te są zawsze tak pomyślane, by wykonanie ich w pojedynkę było praktycznie niemożliwe. Co więcej, z reguły trzeba też określić plan działania dla uzyskania zadowalającego rezultatu, w efekcie czego z grupy wyłaniają się naturalni przywódcy.

GRY SCENARIUSZOWE  - bardzo często łączą w sobie elementy team buildingu przez co stają się bardzo dobrym pomysłem na imprezę integracyjna.

 

Scenariusz zamienia wszystkich uczestników w bohaterów niecodziennych historii. Mogą stać się rozbitkami szukającymi ratunku, żołnierzami ruszającymi na misję ratunkową lub poszukiwaczami zaginionego skarbu.  Uczestnicy odnajdują kolejne konkurencje poruszając się z użyciem map i kompasów lub systemów nawigacji satelitarnej, A żeby wszystko odbywało się sprawniej przemieszczają się niejednokrotnie samochodami terenowymi, quadami, pontonami, rowerami czy komunikacją miejską. Niezależnie od rodzaju scenariusza, każda przygoda opiera się na głównym celu. Może być to rozwiązanie zagadki, odnalezienie skarbu lub wykonanie powierzonej misji, Jednak, by zadanie udało się zrealizować, grupa będzie musiała wziąć udział w wielu próbach, które sprawdzą możliwości całego zespołu: siłę, odwagę, a przede wszystkim umiejętność współpracy w grupie i kreatywnego rozwiązywania problemów. Zabawowa forma całej gry pozwala uczestnikom łatwo wcielić się w postaci ze scenariusza i wspólnie bawić w trakcie eventu.

Wspaniałym dodatkiem do każdej imprezy jest zawsze relacja fotograficzna. Pozwala ona uwiecznić najlepsze momenty zabawy i zachować wspomnienie na dłużej.


 


 

BUMPER

BALL

ŚCIANKA WSPINACZKOWA

MOBILNA

SURVIVAL

GRY SCENARIUSZOWE

BUMPER

BALL 

STRZELNICA STACJONARNA

I MOBILNA

GRY I ZABAWY INTEGRACYJNE

STRZELNICA 

MOBILNA ŚCIANKA WSPINACZKOWA

GRY I ZABAWY INTEGRACYJNE

GRY SCENARIUSZOWE

BUMPER BALL

SURVIVAL

MOBILNA ŚCIANKA WSPINACZKOWA - Dmuchana, wysoka na 8 metrów ścianka wspinaczkowa to niesamowita okazja by oprócz niebanalnej zabawy dostarczyć sporo adrenaliny i niecodziennych przeżyć.

 

Przeznaczeniem mobilnej ścianki wspinaczkowej jest: KAŻDA OKAZJA, KAŻDE MIEJSCE i KAŻDY CZAS. To  świetne urozmaicenie wszelkiego rodzaju imprez takich jak: eventy miejskie, imprezy, festiwale, targi, dni szkoły, obozy sportowe, urodziny, dni miast oraz festyny. Ściana którą oferujemy, posiada dwie drogi wspinaczkowe o zróżnicowanym stopniu trudności, dzięki czemu mogą wspinać się na niej 2 osoby jednocześnie. Trasy wspinaczkowe zostały ułożone przez wykwalifikowanych instruktorów w taki sposób, aby każdy mógł cieszyć się możliwością jej pokonania. Ścianka oraz sprzęt do jej obsługi posiada najwyższe standardy bezpieczeństwa. Wspinanie to nasza pasja, którą chcemy dzielić się z ludźmi w każdym wieku.

Podczas organizacji wspinaczki zapewnimy Państwu:

  • olbrzymią dawkę adrenaliny,

  • możliwość sprawdzenia własnych sił,

  • super zabawę podczas zwariowanych konkurencji,

  • najbardziej konkurencyjne ceny na rynku,

BUMPER BALL -  zawodnicy mierzą się w grze wzorowanej na piłce nożnej. Boisko ma dwie bramki, a gole strzela się kopiąc piłkę jednak od tradycyjnego footballu gra różni się znacznie.

 

Po pierwsze zawodnicy ubrani są w specjalne dmuchane kule, a po drugie zarówno udział, jak i kibicowanie dostarczają potężnej porcji śmiechu. Poważne znaczenie ma też fakt, że w tym sporcie wszyscy mają równe szanse. Nie ważne, jak często grasz w piłkę. Nie ważne, jak dobrze to robisz. Ważne, czy potrafisz utrzymać równowagę, orientację i czy masz zespół, który odnajdzie się w niecodziennych warunkach.Wszystko to składa się na przezabawne widowisko, które dostarcza śmiechu i emocji zawodnikom i kibicom. Piłka nożna jeszcze nigdy nie była tak zabawna!  Do zorganizowania rozgrywek potrzebujemy jedynie terenu nadającego się do gry w piłkę. Może to być trawiaste boisko, łąka lub trawnik. Wszystko inne, a więc dmuchane kule, bramki, piłki i linie boiska przywieziemy ze sobą. Bumper ball gwarantuje śmiech, integruje i zapewnia niecodzienne emocje. To świetna propozycja na imprezę integracyjną, aktywne zajęcia podczas konferencji, wyjazdu firmowego lub pikniku. 

SURVIVAL -  jest dokładnie tym co oznacza ten wyraz – przetrwaniem !!!

Najgorsze co możesz zrobić to usiąść i bezczynnie czekać na pomoc, która może nie dotrzeć na czas...

 

Sztuka przetrwania w miejscu oddalonym od cywilizacji, pozbawionym niezauważalnych w życiu codziennym udogodnień jest sprawą ważną i przydatną. Składa się na nią szereg umiejętności, które w połączeniu z wolą życia i hartem ducha pozwalają przeżyć nawet w najbardziej surowych warunkach. Od podstawowych takich jak nawigacja w obcym terenie, odnalezienie i uzdatnienie wody, zdobycie pożywienia, przygotowanie schronienia czy rozpalenie ognia, aż po przeprawy przez rwący potok czy wspinaczkę na drzewo lub ścianę skalną.
Zdobycie wspomnianych umiejętności nie musi się wcale wiązać z narażaniem własnego zdrowia czy życia. W naszej ofercie elementy survivalu podawane są wg zasady: "uczyć bawiąc - bawiąc uczyć". Choć niejednokrotnie, w związku z tym, pojawi się także dreszczyk emocji.
Uczestnicy podzieleni na zespoły podchodząc do kolejnych konkurencji survivalowych zdobędą nie tylko wiedzę i umiejętności przetrwania. Wspólna walka o przetrwanie zadziała niezwykle mobilizująco na wszystkich członków i skonsoliduje grupę, nawet największych indywidualistów.

   INTEGRACJA  ŻYWIEC

GRY I

ZABAWY INTEGRACYJNE

MOBILNA I STACJONARNA

STRZELNICA

BUMPER

BALL

SCENARIUSZOWE

GRY MIEJSKIE I 

TERENOWE

SURVIVAL

MOBILNA

ŚCIANKA WSPINACZKOWA

                               email: kontakt@asr-centrum.pl                                        tel: 605032654  tel: 535349569   gg: 6343924

 mail: kontakt@asr-centrum.pl            tel. 605032654             tel. 535349569

                                                     mail: kontakt@asr-centrum.pl                                  tel. 605032654                                      tel. 535349569