PAINTBALL ŻYWIEC


 

PAINTBALL ŻYWIEC

 

NAJLEPSZY SPOSÓB

NA NIEZAPOMNIANĄ IMPREZĘ 

 

 

NIEZAWODNE MARKERY

MARKI TIPPMANN

 

NMASKI Z PODWÓJNĄ

SZYBKĄ THERMAL

 

PROFESJONALNIE PRZYGOTOWANY

DUŻY POLIGON DO GRY

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

KULE TOMAHAWK

 

 

Fort Poligon

Słowik Ski poligon

      ZORGANIZUJ Z NAMI NIEZAPOMNIANĄ IMPREZĘ


 

 

NAJLEPSZY SPOSÓB NA NIEZAPOMNIANĄ IMPREZĘ 

 

 

NIEZAWODNE MARKERY

MARKI TIPPMANN

 

MASKI Z PODWÓJNĄ 

SZYBKĄ THERMAL

 

PROFESJONALNIE PRZYGOTOWANY

DUŻY POLIGON DO GRY

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI 

KULE TOMAHAWK

 

       

DLACZEGO MY?

 

- Doświadczenie:

Działamy od 2004 roku. To już kilkanaście lat praktyki w organizacji imprez paintballowych. Nasza kadra to doświadczeni instruktorzy i gracze, którzy wiedzą co sprawia największą przyjemność w tym sporcie.

- Scenariusze: 

Przy wyborze lub tworzeniu zawsze bierzemy pod uwagę liczebność, umiejętności oraz ilości kul przeznaczonych do gry. Wykorzystujemy symulatory bomb, zdalne detonatory pirotechniki oraz wiele innych ciekawych gadżetów. Dobry scenariusz to gwarancja potężnej dawki adrenaliny i mnóstwa pozytywnych emocji. ADRENALINA to nieodłączny element każdej gry organizowanej przez nasz zespół.

- Poligon:

Wielkim atutem jest teren na którym działamy. Las i budynki to to co najlepiej sprawdza się w tej grze a wielkość poligonu pozwala na stworzenie nieszablonowych, ciekawych i urozmaiconych scenariuszy.

- Zaplecze:

Na Naszym poligonie możesz skorzystać z toalety czy przebieralni,  a na życzenie nie zabraknie również przeróżnych napojów... 

- Sprzęt: 

Posiadamy 70 kompletów niezawodnego sprzętu marki TIPPMANN oraz maski EMPIRE z szybkami thermal.

 

 

GDZIE GRAMY?

 

- Słowik Ski Poligon:

Poligon zlokalizowany 3 km od centrum Węgierskiej Górki, jest w pełni zabezpieczony i przygotowany do gry.  Klasyka - pole walki to las, na skraju którego znajduje się opuszczony budynek mieszkalny, fundament po starej szopie oraz różnego rodzaju przeszkody głównie z drewna i kamienia oraz naturalnie ukształtowane wały z ziemi. Pomieści maksymalnie 80 graczy. Przy poligonie znajduje się budynek funkcjonujący zimą jako bar, w którym można skorzystać z toalety, przebrać się lub umyć. Obok budynku znajduje się doskonałe zadaszone miejsce do zorganizowania ogniska lub grill'a. Mapka dojazdu obok.

- Poligon Paintball Żywiec

Nowo powstały poligon zlokalizowany w Żywcu, praktycznie kilka minut drogi od centrum miasta. Zabezpieczony i przygotowany do gry wraz z  zapleczem w postaci wiaty grillowej oraz przebieralni. Parking tuż przy polu gry. Teren zupełnie płaski niczym boisko piłkarskie, bezpieczny, niezbyt duży, wyzwalający mega adrenalinę - sama  esencja gry. Pomieści maksymalnie 30 graczy. Mapka dojazdu obok.

- Teren wskazany przez Ciebie:

Opuszczone hale, budynki lub lasy. Imprezy organizowaliśmy już praktycznie wszędzie na terenie całej Polski. A gdzie ma się odbyć Twoja? Zorganizujemy imprezę paintballową w dowolnie wskazanej przez Ciebie lokalizacji, w każdym terenie i w każdych warunkach. Dodatkowo rozgrywki paintballowe możemy wzbogacić innymi atrakcjami, jak np. quady, gry i zabawy integracyjne, strzelnice itp. Kompleksowa obsługa imprez integracyjnych to dla nas codzienność. 

 mail: kontakt@asr-centrum.pl            tel. 605032654             tel. 535349569

                                                     mail: kontakt@asr-centrum.pl                                  tel. 605032654                                      tel. 535349569