Dziecięca Szkółka Narciarska


Rozpoczynając sezon narciarski 2019/2020 kontynuujemy program grupowych szkoleń narciarskich w formie „dziecięcej szkółki narciarskiej". Zajęcia poprowadzone będą przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę instruktorską z wykształceniem wyższym pedagogicznym. Formą zajęć będzie nauka połączona z wyśmienitą zabawą na nartach i nie tylko.


Zajęcia odbywać się będą dwa razy w tygodniu po 90 minut według harmonogramu podanego poniżej.
Dzieci odbierane będą z kilku ustalonych wcześniej z rodzicami punktów w mieście i odwożone po zajęciach w to samo miejsce.
Jeździmy na stokach:
- Korbielów - Szczyrk - Węgierska Górka - Zwardoń - Istebna - Przyłęków.
Dodatkowo przewidujemy:
- dwa całodzienne wyjazdy do dużych ośrodków narciarskich
- udział dzieci w zawodach narciarskich. 


 

                               email: kontakt@asr-centrum.pl                                        tel: 605032654  tel: 535349569   gg: 6343924

oniedziałek

 

1. 

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

 

 

Wtorek

 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

 

Czwartek

Zaawansowana

 

1. Kamil G.

2, Andrzej K.

3, Ludwik Sz.

4, Daria B.

5, Lena Sz.

6. Paulina W.

7. Alek S.

8. Zosia W.

9. Marcin S.

10. Milena S.

11. Karolina M.

12. Maja P.

13. Filip D.

14. Franek S.

15. Tymek M.

16. Wiktoria M.

17. 

18.

19.

20.

Środa

Średnia

 

1.  Filip D.

2. Ola W. 

3. Martyna W.

4. Karol B.

5. Franek S.

6. Karolina P.

7. Karol 

8. Nikola S.

9. Kuba F.

10. Szymon D.

11. Weronika P.

12. Antoś J.

13. Oleg T.

14. Łucja S.

15. Tosia D.

16. Amelka K.

17.

18.

19.

20.  

Sobota

Ekspert

 

1.  Kamil M.

2. Timote Ch.

3. Natalka G.

4. Tymek K.

5. Patryk M.

6. Monika K.
7. Bartek C.

8. Patryk W.

9. Elisa S.

10. Ania K.

11. Kasia K.

12. Daria T.

13. Natalia W.

14. Miłosz W.

15. Wiktor P.

16. Karol U.

17. Tomek B.

18.

19.

20.

Grafik zajęć na sezon 2019/2020


 


Aktualności


 

Grafik Ferie

I Tydzień

Poniedziałek - 7:00 Zaawansowana 4 godziny Słowacja         

Wtorek - 7:00 Ekspert 4 godziny Słowacja

Środa 7:00 Średnia 4 godziny Słowacja

16:00 - Początkująca Węgierska Górka                       

Czwartek - 7:00 Zaawansowana 4 godziny Słowacja

Piątek - 7:00 Ekspert 4 godziny Słowacja 

             16:00 - Początkująca Węgierska Górka                                                      

Sobota - 7:00 Średnia 4 godziny Słowacja

Niedziela - 7:00 Zaawansowana 4 godziny Słowacja

II Tydzień

Poniedziałek - 7:00 Ekspert 4 godziny Słowacja 

                       16:00 - Początkująca Węgierska Górka                                            

Wtorek - 7:00 Średnia 4 godziny Słowacja

Środa - 7:00 Zaawansowana 4 godziny Słowacja 

             16:00 - Początkująca Węgierska Górka                                           

Czwartek - 7:00 ZEkspert 4 godziny Słowacja

Piątek - 7:00 Początkująca 4 godziny Słowacja

             16:00 - Średnia Węgierska Górka

Sobota - 7:00 Zaawansowana 4 godziny Słowacja

              16:00 - Początkująca Węgierska Górka                                            

Niedziela - 7:00 Średnia 4 godziny Słowacja

                 16:00 - Ekspert Węgierska Górka


 

Wtorek

Ekspert

 

1. Kamil M.

2. Timote Ch.

3. Natalka G.

4. Miłosz W.

5. Patryk M.

6. Monika K.
7. Bartek C.

8. Patryk W.

9. Elisa S.

10. Ania K.

11. Kasia K.

12. Daria T.

13. Natalia W.

14. Asia P.

15. Wiktor P.

16. Karol U.

17. Tomek B.

18.

19.

20.

Niedziela

Średnia

 

1.  Oleg T.

2. Ola W. 

3. Martyna W.

4. Emilka W.

5. Kaja G. 

6. Karolina P.

7. Tosia D. 

8. Nikola S.

9. Szymon K.

10. Karol B.

11. Antoś J.

12. Amelka K.

13. Wiktoria M.

14. Tymek M.

15. Lena Sz.

16. Ludwik Sz.

17.

18.

19.

20.

Sobota

Zaawansowana

 

1. Kamil G.

2, Andrzej K.

3, Kuba F.

4, Daria B.

5. Łucja S

6. Paulina W.

7. Alek S.

8. Zosia W.

9. Marcin Sz.

10. Milena Sz.

11. Karolina M.

12. Maja P.

13. Szymon Dz.

14. Tymek K.

15. 

16.

17.

18.

19.

20.

Poniedziałek

Początkująca

 

1. Karol S.        

2. Kamil W.

3. Ola P.

4. Lilka K.

5. Gniewko R.

6. Kuba Sz.

7. Hania D.

8. Julka G.

9. Oliwier P.

10. Kacper M.

11. Janek B.

12. Emilka W.

13. Kaja G.

14.

15. 

16.  

17.

18. 
19. 
20.

Piątek

Początkująca

 

1. Karol S.        

2. Kamil W.

3. Ola P.

4. Lilka K.

5. Gniewko R

6. Kuba Sz.

7. Hania D.

8. Julka G.

9. Kacper M.

10. Janek B.

11. Oliwier P.

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17.

18. 
19. 
20.

SZKOŁA NARCIARSKA ŻYWIEC - SKI

   

 

SZKOŁA NARCIARSKA

 ŻYWIEC - SKI

                             mail: kontakt@asr-centrum.pl                                         tel. 605032654                                                             tel. 535349569

 mail: kontakt@asr-centrum.pl           tel: 605032654          tel: 535349569