mail: kontakt@asr-centrum.pl                                  tel. 605032654                                      tel. 535349569

 mail: kontakt@asr-centrum.pl            tel. 605032654             tel. 535349569


 

DZIECIĘCA SEKCJA PAINTBALL ŻYWIEC 

Wiodącym motywem treningów będzie paintball - oczywiście na  profesjonalnym sprzęcie przeznaczonym dla dzieci, gwarantującym 100% bezpieczeństwo.  Jako uzupełnienie i jednocześnie urozmaicenie będziemy realizować również zajęcia ze strzelectwa z broni pneumatycznej, survivalu, goecachingu, terenoznastwa oraz wspinaczki ściankowej. Organizujemy gry terenowe, w scenariusz których wplecione są  wszystkie poznawane elementy. Dodatkowo w okresie wakacyjnym organizowane będą wyjazdy z noclegiem. 

Wszystkie zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę instruktorską z wykształceniem  pedagogicznym. Treningi prowadzone będą w taki sposób aby łączyć wspaniałą zabawę ze zdobywaniem wiedzy i umiejętności, które to w przyszłości będą mogły wykorzystać w praktyce. Gwarantujemy wspaniałą zabawę i  niesamowite emocje  a  wszystko to  będzie dla Waszych pociech ciekawsze od najbardziej wciągającej gry na komputerze...

- Zajęcia odbywać się będą 5 razy w miesiącu w piątki popołudniu lub soboty przed południem. 

- Czas trwania każdych zajęć to minimum 120 minut plus dojazd.

- Zapewniamy transport. Odbieramy dzieci z trzech punktów w Żywcu.

- Zapewniamy kompletny sprzęt potrzebny na wszystkie zajęcia:  w tym także mundury i kule.

 

KOSZT MIESIĘCZNY UDZIAŁU W ZAJĘCIACH TO 200ZŁ

CAŁOSEZONOWE ZAJĘCIA DLA DZIECI

BEZPIECZEŃSTWO -

Do gry dla dzieci używamy systemów SPYDER OPUS, które umożliwia rozpoczęcie przygody z paintballem od najmłodszych lat. System ten skierowany jest przede wszystkim do dzieci oraz osób obawiających się siniaków i bólu. Podstawą działania systemu jest zmniejszenie masy i rozmiaru kulki z 0.68 cala do 0.50 cala. Dzięki temu możliwe było również zmniejszenie prędkości wylotowej z 280/300 do 110/150 stóp na sekundę. Dodatkowo zestaw do gry jest bardzo lekki, mały i poręczny przez co idealnie nadaje się dla dzieci oraz kobiet.

MINI PAINTBALL - 

Proponujemy coś zupełnie  nowego, coś co zachwyci twoje dziecko, dostarczając mu ekscytujących wrażeń i okazji do wykorzystania swoich niekończących się zasobów wciaż odnawialnej energii. Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla najmłodszych graczy. Specjalne scenariusze przeniosą wasze pociechy w niesamowity świat.  Poznają  zasady  wojskowych  taktyk,  staną  się  komandosami, snajperami lub dowódcami  oddziału. Do tego możemy  również  zorganizować ognisko, więc po grze nikt nie wyjdzie głodny czy spragniony.

PAINTBALL DLA DZIECI

 

NAJLEPSZY SPOSÓB

NA NIEZAPOMNIANĄ IMPREZĘ 

 

 

NIEZAWODNE MARKERY

MARKI TIPPMANN

 

NMASKI Z PODWÓJNĄ

SZYBKĄ THERMAL

 

PROFESJONALNIE PRZYGOTOWANY

DUŻY POLIGON DO GRY

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

KULE TOMAHAWK

 

 


 


 

 

NAJLEPSZY SPOSÓB NA NIEZAPOMNIANĄ IMPREZĘ 

 

 

NIEZAWODNE MARKERY

MARKI TIPPMANN

 

MASKI Z PODWÓJNĄ 

SZYBKĄ THERMAL

 

PROFESJONALNIE PRZYGOTOWANY

DUŻY POLIGON DO GRY

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI 

KULE TOMAHAWK

 

PAINTBALL ŻYWIEC

 

NAJLEPSZY SPOSÓB

NA NIEZAPOMNIANĄ IMPREZĘ 

 

 

NIEZAWODNE MARKERY

MARKI TIPPMANN

 

NMASKI Z PODWÓJNĄ

SZYBKĄ THERMAL

 

PROFESJONALNIE PRZYGOTOWANY

DUŻY POLIGON DO GRY

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

KULE TOMAHAWK

 

 

PAINTBALL ŻYWIEC