PAINTBALL ŻYWIEC

 

NAJLEPSZY SPOSÓB

NA NIEZAPOMNIANĄ IMPREZĘ 

 

 

NIEZAWODNE MARKERY

MARKI TIPPMANN

 

NMASKI Z PODWÓJNĄ

SZYBKĄ THERMAL

 

PROFESJONALNIE PRZYGOTOWANY

DUŻY POLIGON DO GRY

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

KULE TOMAHAWK

 

 

PAINTBALL ŻYWIEC

 

NAJLEPSZY SPOSÓB NA NIEZAPOMNIANĄ IMPREZĘ 

 

 

NIEZAWODNE MARKERY

MARKI TIPPMANN

 

MASKI Z PODWÓJNĄ 

SZYBKĄ THERMAL

 

PROFESJONALNIE PRZYGOTOWANY

DUŻY POLIGON DO GRY

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI 

KULE TOMAHAWK

 


 


 

 

NAJLEPSZY SPOSÓB

NA NIEZAPOMNIANĄ IMPREZĘ 

 

 

NIEZAWODNE MARKERY

MARKI TIPPMANN

 

NMASKI Z PODWÓJNĄ

SZYBKĄ THERMAL

 

PROFESJONALNIE PRZYGOTOWANY

DUŻY POLIGON DO GRY

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

KULE TOMAHAWK

 

 

PAINTBALL DLA DZIECI

MINI PAINTBALL - 

Proponujemy coś zupełnie  nowego, coś co zachwyci twoje dziecko, dostarczając mu ekscytujących wrażeń i okazji do wykorzystania swoich niekończących się zasobów wciaż odnawialnej energii. Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla najmłodszych graczy. Specjalne scenariusze przeniosą wasze pociechy w niesamowity świat.  Poznają  zasady  wojskowych  taktyk,  staną  się  komandosami, snajperami lub dowódcami  oddziału. Do tego możemy  również  zorganizować ognisko, więc po grze nikt nie wyjdzie głodny czy spragniony.

BEZPIECZEŃSTWO -

Do gry dla dzieci używamy systemów SPYDER OPUS, które umożliwia rozpoczęcie przygody z paintballem od najmłodszych lat. System ten skierowany jest przede wszystkim do dzieci oraz osób obawiających się siniaków i bólu. Podstawą działania systemu jest zmniejszenie masy i rozmiaru kulki z 0.68 cala do 0.50 cala. Dzięki temu możliwe było również zmniejszenie prędkości wylotowej z 280/300 do 110/150 stóp na sekundę. Dodatkowo zestaw do gry jest bardzo lekki, mały i poręczny przez co idealnie nadaje się dla dzieci oraz kobiet.

CAŁOSEZONOWE ZAJĘCIA DLA DZIECI

DZIECIĘCA SEKCJA PAINTBALL ŻYWIEC 

Wiodącym motywem treningów będzie paintball - oczywiście na  profesjonalnym sprzęcie przeznaczonym dla dzieci, gwarantującym 100% bezpieczeństwo.  Jako uzupełnienie i jednocześnie urozmaicenie będziemy realizować również zajęcia ze strzelectwa z broni pneumatycznej, survivalu, goecachingu, terenoznastwa oraz wspinaczki ściankowej. Organizujemy gry terenowe, w scenariusz których wplecione są  wszystkie poznawane elementy. Dodatkowo w okresie wakacyjnym organizowane będą wyjazdy z noclegiem. 

Wszystkie zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę instruktorską z wykształceniem  pedagogicznym. Treningi prowadzone będą w taki sposób aby łączyć wspaniałą zabawę ze zdobywaniem wiedzy i umiejętności, które to w przyszłości będą mogły wykorzystać w praktyce. Gwarantujemy wspaniałą zabawę i  niesamowite emocje  a  wszystko to  będzie dla Waszych pociech ciekawsze od najbardziej wciągającej gry na komputerze...

- Zajęcia odbywać się będą 5 razy w miesiącu w piątki popołudniu lub soboty przed południem. 

- Czas trwania każdych zajęć to minimum 120 minut plus dojazd.

- Zapewniamy transport. Odbieramy dzieci z trzech punktów w Żywcu.

- Zapewniamy kompletny sprzęt potrzebny na wszystkie zajęcia:  w tym także mundury i kule.

 

KOSZT MIESIĘCZNY UDZIAŁU W ZAJĘCIACH TO 200ZŁ


 

 mail: kontakt@asr-centrum.pl            tel. 605032654             tel. 535349569

                                                     mail: kontakt@asr-centrum.pl                                  tel. 605032654                                      tel. 535349569