Jesteśmy pomysłem na dobrą zabawę...

 

Agencja Sportowo Rekreacyjna CENTRUM

 TO CO ODRÓŻNIA NAS OD KONKURENCJI


- Doświadczenie:

Działamy od 2004 roku. To już kilkanaście lat praktyki w organizacji imprez paintballowych. Nasza kadra to doświadczeni instruktorzy i gracze, którzy wiedzą co sprawia największą przyjemność w tym sporcie.


- Scenariusze: 

Przy wyborze lub tworzeniu zawsze bierzemy pod uwagę liczebność, umiejętności oraz ilości kul przeznaczonych do gry. Wykorzystujemy symulatory bomb, zdalne detonatory pirotechniki oraz wiele innych ciekawych gadżetów. Dobry scenariusz to gwarancja potężnej dawki adrenaliny i mnóstwa pozytywnych emocji. ADRENALINA to nieodłączny element każdej gry organizowanej przez nasz zespół.


- Poligon:

Wielkim atutem jest teren na którym działamy. Las i budynki to to co najlepiej sprawdza się w tej grze.

 

- Zaplecze:

Na Naszym poligonie możesz skorzystać z toalety czy przebieralni,  a na życzenie nie zabraknie również przeróżnych napojów... 

 

-Sprzęt: 

Posiadamy 70 kompletów niezawodnego sprzętu marki TIPPMANN oraz maski EMPIRE z szybkami THERMAL.Naszym celem jest dostarczenie Państwu niezapomnianych wrażeń i wspaniałych przeżyć. Paintball organizowany przez Naszą firmę to gwarancja dobrej i bezpiecznej zabawy. Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem. Posłuchajcie rad znajomych którzy już nas odwiedzili.

 


 

GDZIE GRAMY

Fort Poligon

Słowik Ski poligon

     - Słowik Ski Poligon:

Poligon zlokalizowany w Węgierskiej Górce jest w pełni zabezpieczony i przygotowany do gry. Pole walki to las, na skraju którego znajduje się opuszczony budynek mieszkalny, fundament po starej szopie oraz różnego rodzaju przeszkody z opon, drewna i naturalnie ukształtowane wały z ziemi. Przy poligonie znajduje się budynek funkcjonujący zimą jako bar, w którym można skorzystać z toalety, przebrać się lub umyć. Obok budynku znajduje się doskonałe zadaszone miejsce do zorganizowania ogniska lub grill'a. Mapka powyżej.

- Teren wskazany przez Ciebie:

Opuszczone hale, budynki lub lasy. Imprezy organizowaliśmy już praktycznie wszędzie na terenie całej Polski. A gdzie ma się odbyć Twoja? Zorganizujemy imprezę paintballową w dowolnie wskazanej przez Ciebie lokalizacji, w każdym terenie i w każdych warunkach. Dodatkowo rozgrywki paintballowe możemy wzbogacić innymi atrakcjami, jak np. quady, gry i zabawy integracyjne, strzelnice itp. Kompleksowa obsługa imprez integracyjnych to dla nas codzienność.

- Fort Poligon:

Poligon typowo leśny zlokalizowany w Żywcu, praktycznie kilka minut drogi od centrum miasta. Zabezpieczony i przygotowany wraz z  zapleczem w postaci baru, w którym można skorzystać z toalety, przebrać się lub umyć i oczywiście zakupić niezbędne trunki. Obok budynku znajduje się doskonałe przygotowane miejsce do zorganizowania ogniska lub grill'a. Mapka powyżej.

                               email: kontakt@asr-centrum.pl                                        tel: 605032654  tel: 535349569   gg: 6343924

email: kontakt@asr-centrum.pl         tel: 605032654          tel: 535349569            gg: 6343924

- NAJLEPSZY PAINTBALL W ŻYWCU -
JEŚLI POSZUKUJESZ NIEZAPOMNIANYCH WRAŻEŃ I NIESAMOWITEJ PRZYGODY, 
A MIESZKASZ BĄDŹ ZNAJDUJESZ SIĘ W ŻYWCU LUB JEGO OKOLICACH,  TO LEPIEJ TRAFIĆ NIE MOGŁEŚ...


 ASR CENTRUM Paintball Żywiec już od 2004 roku zajmuje się kompleksową organizacją imprez paintballowych, imprez integracyjnych, spotkań firmowych i rodzinnych, wieczorów kawalerskich i panieńskich oraz pikników rodzinnych. Nasz zespół znakomicie wie jak podczas gry w paintball bawić się najlepiej jak tylko się da. Sami jesteśmy aktywnymi graczami i wiemy jak dostarczyć maksimum adrenaliny i bezpieczeństwa jednocześnie. U nas zawsze przed grą każdy z uczestników jest odpowiednio przeszkolony i przygotowany do gry w paintball. Scenariusze przygotowujemy i dobieramy do ilości uczestników ich poziomu zaawansowania oraz ilości kul jaką dysponują.  

email: kontakt@asr-centrum.pl                     tel: 605032654                    tel: 535349569                      gg: 6343924